Araç ve Filo Kiralama

Düğün, nişan, konferans gibi organizasyonlarınızda, is, tatil seyahatlerinizde zaman tasarrufu yaratması ve zamanın verimli  kullanılması adına çok önemli olan araç kiralama işlemi yolculuklarınızın da konforlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. İhtiyaçlarınız için size kiralama hizmeti sunan ve ucuz araç kiralama, ucuza filo kiralama hizmetleri veren firmamız sizlere yeni nesil, son model araçlar sigortalı araçlar sunuyor.

Uçakla yapacağınız seyahatlerde veya araç teslim alma noktası olarak Sabiha Gökçen havaalanını seçtiğinizde Sabiha Gökçen araç kiralama ofisimizden  7/24 hizmet alabilirsiniz. Uçuşlarınızdan önceki tarihlerde internet üzerinden yapacağınız kiralama işlemi ile ekonomik anlamda tasarruf edebilir, zaman kaybı yaşamadan araç kiralama işlemini tamamlamış olursunuz. Dilediğiniz araç modelini seçebileceğiniz internet sitemizde sizlere sunulan manuel, otomatik araç modellerinden birini seçerek alış ve teslim etme lokasyonlarını da kendiniz belirleyebilirsiniz.

7/24 Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralamak karmaşık gibi görünse de aslında oldukça basit bir işlemdir. İnternet sitemizi ziyaret ederek veya araç kiralama ofislerimize gelerek ucuz araç kiralama işlemlerinizi kısa süre de tamamlayabilirsiniz. Sigortalı araç filolarımız ile sizlere araç kiralama, ekonomik filo kiralama konusunda hizmetler sunan firmamız  güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere 7/27 hizmet veriyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir araç kiralama şirketi olarak sadece ucuz araç kiralama, ucuz filo kiralama, şoförlü araç kiralama, şoförlü filo kiralama hizmetleri veriyoruz. İnternet sitemizden seçeceğiniz araçlar için şoförlü veya sade kiralama işlemlerini internet sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*