Böbrek Nakli Konusunda Aklınızda Soru Kalmasın

böbrek nakli

Dünyada ve ülkemizde her yıl sayısız insan organ yetmezliği sorunu ile karşılaşmaktadır. Bu sorunun bu kadar büyük olmasının nedeni, organ bağışının önemi konusunda yeterli bilgiye sahip olunmamasıdır. Yeterli kadavra bağışı olmadığı için canlı vericilerden organ nakline ihtiyaç duyulmaktadır.

Organ nakli özellikle böbrek rahatsızlıklarında gerek duyulan bir tedavi yöntemidir. Yaşamın devam ettirilebilmesi için sağlıklı bir böbreğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle Böbrek Nakli konusunda yeterli bilgi verilmelidir. İnsanlar yeterli ve doğru bilgiye sahip olamadıkları için organ bağışından geri durmaktadır. Bu konuda aklınıza takılan her soruya yanıt vermek amacı ile kurulan Böbrek Nakli Türkiye Merkezimiz, uzman ekibi ile her türlü konuda yardımcı olmaktadır.

Böbrek naklinin öncesini, sonrasını ve tüm aşamalarını uzmanlarından dinlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz ve detaylı bilgi için https://bobreknakliturkiye.com.tr/bobrek-nakli-sureci sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Editörlüğünü Prof. Dr. Barış Akin’in yaptığı Böbrek Nakli Merkezi’miz, tecrübelerine dayanan başarılı hizmetlerini geliştirmektedir. 2004 yılında İstanbul’da bulunan ilk özel hastanedeki böbrek nakli merkezini kuran uzmanımız, başarılı ekibi ile üstün performansa sahip başarılara imza atmıştır. Gerçekleştirmiş olduğumuz böbrek nakilleri sayesinde birçok hastamızı evlerine sağlıklı ve mutlu bir şekilde gönderiyoruz. Güncel olarak eklenen bilgileri inceleyebilir ve uzmanlarımıza sorularınızı yönelterek aklınıza takılanlara yanıt bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*