Büyüleyici Yurtdışı Turu

yurtdışı turları

Yurtdışına çıkmak ve farklı yerlere gitmek isteyenlere yönelik olarak uygun fiyatlı seçeneklerimiz vardır. Bununla alakalı olarak bizimle iletişime geçtiğinizde yurtdışı turu açısından sizin bütçenize uygun olacak şekilde rotalar belirlemekteyiz. Avrupa, Asya, Latin Amerika ve diğer özel paketlerimizle sizlerin hizmetinizde olduğumuzu bilmelisiniz. Ayrıca da bazı özel kapsamlı turlarımız olduğunu da unutmamalısınız. Taksit seçeneklerimizle istediğiniz yere tatil ya da diğer amaçlarla kolay bir şekilde gidebileceksiniz.

Tur firmamızın gezi rotalarına yılın her döneminde başvuru kabul etmekteyiz. Bu bağlamda müşterilerimiz sıklıkla büyük avrupa turu seçeneğimizle ilgilenmektedir. Bu tur seçeneğimizde rotamızı Yunanistan’dan başlatmaktayız. Ardından italya’ya devam eden tur otobüsümüz buradan Orta Avrupa’daki tarihi şehirlere bağlanmaktadır. Sonrasında ise Batı Avrupa’ya gitmekteyiz. Böylece tur programımızı tamamlayarak yolcularımıza unutulmaz anlar yaşatmaktayız.

İskandinavya ve Britanya Adası’na özel paket programlarımız da vardır. Şayet Kuzey Avrupa ülkelerine özel bir ziyaret gerçekleştirmek istiyorsanız bunun için iskandinavya turu paketimizi satın alabilirsiniz. Bu sayede harika bir gezi rotasına katılabilirsiniz.

Programlarımız çerçevesinde özel kültür geceleri, doğa gezileri ve müze ziyaretleri gibi farklı yerlere de katılım sağlamaktayız. Bunların ücretleri tur programından ayrı olabilmektedir. Firmamızdan tur paketi satın alacak yolcularımızın bu hususa dikkat etmesinde fayda vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*