Cilt Bakım Önerileri

Cilt bakım endüstrisi çok zor olabilir, bu yüzden yardım etmek için Kdnsg.com olarak buradayız. İkileminizi tamamen anlıyoruz; kelimenin tam anlamıyla her hafta yüzlerce yenilikçi ürünün piyasaya sürülmesi ve başka bir “sahip olunması gereken” bileşeninin keşfedilmesi ile, gerçekten hangi ürünlere ihtiyaç duyduğunuzu belirlemek zor olabilir.

Cilt Tipinizi Tanıyın

Cilt tipinizi anlamak ve tanımak, cildiniz için yapabileceğiniz en önemli şeydir. Eğer farkında değilseniz veya yanlış bilgilendirilmişseniz, cildinizin doğal dengesini bozabilir ve yanlış ürünleri kullanarak tahriş, iltihaplanma, kopmalar ve hatta erken yaşlanmayı tetikleyebilirsiniz.

En yaygın cilt tipleri yağlı, akneye eğilimli, kuru, hassas ve olgun ciltlerdir; aynı zamanda birden fazla tipe sahip olabileceğinizi ve zaman içinde veya mevsimlerde bu özelliğin değişebileceğini dikkate almak önemlidir. Bu nedenle daima cildinizi dinleyin. Cilt tipinizin kodunu çözme hakkında daha fazla bilgi için http://www.kdnsg.com/diyet-zayiflama/ adresini takip edebilirsiniz.

Sıralamayı Bildiğinizden Emin Olun

Cilt bakım ürünlerinizi doğru sırayla uygulamazsanız, tam olarak emilmelerini önleyebilirsiniz. Bu da etkili olmayacakları anlamına gelir. Genel kural, ilk önce en hafif formülleri uygulamaktır, böylece daha ağır kremlerin engeli olmadan kolayca absorbe edilebilirler. Daha kalın kremlere geçtiğinizde cildinize ürünü emmesi için en az birkaç dakika zaman verin.

Çok Fazla Ürün Uygulamayın

Cilt bakımı söz konusu olduğunda, “daha ​​fazlası”, iyi bir kural değildir. Bu nedenle, çok fazla nemlendirici uygularsanız, ürün gözeneklerinizi potansiyel olarak tıkayabilir. Ayrıca, cildinizin zaten her şeyi ememeyeceğini düşündüğünüzde toplam ürün kaybı ve paranızı da düşünmeniz gerekir.

Daima Çift Temizlik Uygulayın

Çifte temizlik bizim en başarılı güzellik saldırımızdır ve cildimizi tamamen değiştirmiştir. İki kez temizleyerek, cildinizde biriken tüm kir, bakteri, yağ ve kirlenmenin arındığından emin olun. Gece cilt bakım rutininize hazır olmanız için iyice temiz bir temel elde edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*