Cinsel Terapi Konusunda Uzman İsim

Herhangi bir konuda kendi çözüm yollarınızı ürettiğiniz halde olumlu sonuç alamıyorsanız, profesyonel bir destek almanız doğru bir adım olacaktır. Cesur bir adım atarak çözüm yolunda hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Günümüzde en çok sıkıntı yaşanan ve dışarıya aktarılmakta çekinilen konuların başında cinsel sorunlar geliyor. Farklı birçok soruna çözüm bulabileceğimiz Cinsel terapi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yüksek Danışmanlık ve Gelişim Merkezi olarak tüm danışanlarımıza cinsel konuda en iyi desteği vereceğimizi garanti ediyoruz.

Kadınların büyük bir bölümünde yaşanan vajinismus sorunu birçok evliliğin bitmesine neden olmaktadır. Bazı nedenlere bağlı olarak kadınların cinsel birlikteliği gerçekleştirememesi durumu olarak bilinen bu sorunun temelinde toplumsal baskı yatmaktadır. Cinsel danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında bu sorun ile beraber cinsel isteksizlik ve ağrılı cinsel ilişki sorunlarına çözüm üretiyoruz.

Alanında uzmanlaşan terapistlerimiz ile çift terapisi hizmeti veriyoruz ve çiftlerle yakın ilişkiler kuruyoruz. Eşler arasında bazı zamanlarda çatışmalar ve sıkıntılı dönemler yaşanabilir. Bu dönemlerde bir uzmandan destek alınmaz ise evliliğin sonlanması durumu ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Kurumumuzda hem aile içi ilişkiler hem de diğer insanlarla olan diyaloglar düzenlenmektedir. Sizlerde danışanlarımızdan biri olmak ve eşinizle sorunlarınızı çözmek istiyorsanız bizi arayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*