Copkonteyner.net’de Hangi Modeller Bulunur?

Çöp Konteyner, çeşitli alanlarda ihtiyaç duyulan pek çok farklı model ve türdeki konteynerleri temin eden bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Metal konteyner, varil plastik konteyner ve bu gibi pek çok ürünü bünyesinde barındıran Copkonteyner.net, internet sitesi, e-mail ve iletişim numaraları üzerinden gerekli bilgi ve desteği sunabilmektedir.

Çöp Konteyner Farklı Modellerde Konteynerleri Alıcılarına Sunuyor!

Çöp Konteyner tarafından alıcılarına sunulan plastik çöp konteyneri modellerinde iki farklı ürün bulabilmek mümkündür. Bu modellerden biri 770 litre plastik tıbbi atık konteyneri olurken, diğeri ise 1100 litre plastik çöp konteyneridir. Öte yandan plastik çöp konteyneri olan modellerinde ayrıca 120, 240, 360, 660, 770 ve 80 litre kapasiteli alternatifler de bulunabilmektedir.

Çöp konteynerlerinin metal modelinde de çeşitli alternatifler bulabilmek mümkündür. 1100, 120, 240, 400, 660 ve 800 litrelik galvaniz metal çöp konteyneri bu alternatifler arasında yer almaktadır.

Tüm bunların yanı sıra sıfır atık kovaları ile de hizmet veren Çöp Konteyner firması, bu anlamda Türkiye’de sürdürülmekte olan Sıfır Atık Projesi’ne de destek sağlamaktadır. Döner kapaklı ve 3 bölmeli ahşap detaylara sahip geri dönüşüm kutusu, 27 litrelik paslanmaz sıfır atık kutusu, 50 litrelik plastikten yapılma sıfır atık kovaları, 54 litre boyalı metal kutu, 70 litre PP oluklu kutular ve bunun gibi daha pek çok sıfır atık kovaları, copkonteyner.net adresinden temin edilebilecek olan kovalar olarak gösterilebilmektedir.

Her türlü çöp konteyneri ve sıfır atık kovası için copkonteyner.net adresini ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olan kovaları uygun koşullarda temin edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*