Dekorix ile Üstün Dekor Hizmeti

Dekorasyonda Avrupa Mimarisi sloganıyla duyurduğumuz birçok model ve ürünümüz artık hizmetinizde! Dekorix olarak birbirinden güzel ve profesyonel hazırlanmış, tüm müşterilerimize özel olarak tasarlanan  dış cephe modelleri sayesinde artık istediğiniz görünüme ulaşabileceksiniz. Sizin için özel ebatlarda, yapılarda, renklerde tasarlayabileceğimiz tüm ürünlerimiz piyasadaki en uygun fiyatlardan işleme sunulmaktadır.


Özellikle poliüretan dekorasyon kapsamında tüm ürünlerimiz ekstra dayanıklı maddeler ile yapılmakta ve diğer türlere kıyasla çok daha sağlam halde üretilmektedir. Su, nem, sıcaklık, zedelenme gibi birçok olası duruma karşı ekstra korunaklı olan poliüretan ürünler sayesinde hem çok daha güçlü binalara sahip olabilir hem de estetik görünümü açısından göz zevkinizi artırabilirsiniz.


Poliüretan maddelerimiz ve üretim modellerimiz hem iç hem de dış tasarım için kullanıma son derece uygundur. Örneğin bahçeler, oteller, apartmanlar, evler, konaklar için yüzlerce dış tasarım modelimiz olmak üzere aynı zamanda bina ve yapılarınızın iç tasarımları için yüzlerce poliüretan kiriş modelimiz mevcuttur. Sizler de hemen bu imkanlardan kolayca faydalanabilirsiniz.


Dekorix olarak tüm müşterilerimiz için hem modern hem de klasik görünümde yüzlerce tasarım yapıp, binalarınızı Avrupai bir görünüme ulaştırmak için her türlü imkanı sağlamaktayız. Bizimle çekinmeden iletişime geçebilir ve piyasanın altındaki fiyat garantimizden faydalanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*