Dev Kampanyalar

Maximum kart son zamanların en cazip kampanyalarından birisini duyurmuş bulunmaktadır. Duyurulan kampanyaya hemen ödeme durumu bulunmayan beyaz eşya, dekorasyon, mobilya, ayakkabı, giyim, ev tekstili, optik, zücaciye ve araç bakım konusunda ihtiyacı olanların oldukça memnun olacakları bir kampanya bulunmaktadır.

Yapılacak olan alış verişin imkanlarından faydalanmak için 100 TL üzerinde bir alış veriş işleminin yapılması gerekmektedir. Yapılacak işlemin taksitli olması ve 2 veya 3 taksit şeklinde yapılması gerekmektedir. Yapılacak bu işlem ile Ocak ayına kadar her hangi bir ödeme olmaksızın işlem yapılmaktadır. Kampanyanın şartlarının iyi okunarak katılımının sağlanması uygun olacaktır.

World Karttan Çocuklara Müjde

World çocukların memnun olacağı bir kampanya yapmış bulunmaktadır. Biletix.com üzerinden yapılan alış verişlerde %15 indirim! Üstelik bu cazip indirimin yanı sıra her hangi bir vade farkı bulunmaksızın 6 taksit yapılabilmektedir. Bu fırsat çocuklara özel olarak yapılmakta olan bir kampanyadır. 18 Ocak 2020 tarihine kadar yapılacak olan alış verişlerde bu kampanya geçerli bulunmaktadır.

Kampanyanın kullanılması için belirtilen kredi kartının tanımlanması gerekmektedir. kredi kartının tanımlanması ve indirimin seçilmesi ile birlikte kampanyadan faydalanmak mümkündür. Yapı Kredi POS Sistemi üzerinden yapılan alış verişlerde geçerli olan bir kampanya olarak sunulmaktadır. Diğer bankalara ait World kartların bu kampanyayı uygulayamadıkları bilinmelidir. Sadece belirtilen bankaya ait bir kampanyadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*