Doğada Çözünür Poşetler İle Daha Az Atık Sorunu

Tıp sektörünün sürekli olarak genişlemesi ve buna bağlı olarak eczacıların ihtiyaçlarının da değişmesi ile beraber bio eczane poşeti gibi yeni ürünler piyasaya sürülmeye başlanmıştır. Bilindiği üzere plastik poşetler atık sorununun büyümesinde göz ardı edilemeyecek bir paya sahiptir.

Plastik poşet kullanımını azaltarak, atık sorununa belirli oranda dur diyebilmek amaçlı plastik poşetler ücretli bir hale getirilmiştir. Bu uygulamanın tüm ülke geneline yayılmasında ise analizler sonucu elde edilen veriler etkili olmuştur. Zira analizlere göre Türkiye’de bir kişi yılda ortalama olarak 300’ün üzerinde plastik poşet kullanımı gerçekleştirmektedir.

Kişi başı ortalama sayıyı ise tüm ülke geneline uyarladığımız takdirde iç karartıcı bir tablo gözler önüne serilmektedir. Plastik poşetlerin geneli ise geri dönüşümde kullanılamıyor ve atık sorunu olarak doğaya yansıyor.

Doğada Çözünebilir Poşetler Üretiyoruz

Dünya geneli bir üne sahip Alaçatı sabunları bayiliğine bağlı bir şekilde HLT Plastik firması olarak hem atık sorununa olumlu yönde müdahale edebilmek hem de eczacılara en iyi plastik poşeti hizmetini sunabilmek adına doğada çözünebilir eczane poşetleri imalatı yapmaktayız.

Genel olarak sektörde daha yeni olmamıza rağmen üretmekte olduğumuz 0 doğada çözünebilir, poşetleri atık olmaktan çıkaran eczane poşeti imalatımız ile Türkiye genelinde birçok büyük eczanenin güvenini ve memnuniyetini kazanmış bir haldeyiz.

Sizlerde sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak ve istediğiniz boyutlarda veyahut adetlerde çevre dostu bio eczane poşetleri ürünlerimizden temin etmek için Hltplastik.com sitemize girebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutarak sunduğumuz hizmetler doğrultusunda farkımızı belli etmek adına dur durak demeden çalışıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*