Doğal Görünümlü Burun Ameliyatları

Burun estetiği ameliyatı olarak bilinen ve burun eğriliklerinin giderilmesi için yapılan rinoplasti ameliyatı, burun eti alınması, burun kemiği alınması gibi rahatsızlıklar içinde uygulanmaktadır. Burun estetiği konusunda bir uzman olan ve 20 yılı aşkın süredir hastalarına burun estetiği ameliyatları hizmeti veren Dr. Tamer Haliloğlu, herhangi bir iz bırakmadan ve burun ile yüz uyumunun maksimum düzeyde olacağı ameliyatlar yapıyor. Ameliyat sonrasında doğal görünüme sahip olan burun estetiği ameliyatları hakkında daha fazla bilgi almak için klinik web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Rinoplasti Ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı konusunda alanında uzman olan Dr. Tamer Haliloğlu, rinoplasti İstanbul kliniği olarak hastalarına hizmet veriyor. Rinoplasti konusunda aynı zamanda öğretim üyesi olan uzman doktor burun estetiği yaptırmak isteyen hastaların gönül rahatlığı ile ameliyat oldukları bir kliniğe sahip. Klinik web sitesi olan www.tament.com nde yer alan hasta notlarını incelediğinizde hastaların olumlu mesajlarını okuyabilir ve aklınıza gelen soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Ameliyat Öncesi Bilgilendirme

Rinoplasti ameliyatları öncesinde hastalarına şeffaf bir şekilde bilgi veren Dr.Tamer Haliloğlu, yaptığı bilgilendirme işleminde fotoğraflar ile yapılacak estetik operasyonu hakkında da bilgi veriyor. Bu bilgilendirme ile hastaların ameliyat öncesi merak ettikleri tüm konular hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayan doktorumuz ameliyat sonrasında da hastaların yeni burunları hakkında bilgiler veriyor. Doğal görünümlü burunlara sahip olan hastalar, burun yüz uyumu ile yeni bir hayata sahip oluyorlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*