Ekspertizin Önemi

eskişehir expertiz

Araç alırken sonradan oluşacak arızalar ile uğraşmamanız için sizlere hizmet veren Eskişehir oto ekspertiz, satın alacağınız aracı tüm detayları ile profesyonelce incelediği için herhangi bir arızası varsa satın almadan önce öğrenebiliyorsunuz. Araç ekspertiz işlemi sayesinde aracın fren sistemlerinde, motor aksamlarında, süspansiyon sistemlerinde, silindir kapak contasında, kaportasında ve kumaş aksamlarında olumsuz bir durum olup olmadığını anlayabiliyorsunuz. Web sitemiz üzerinden hizmetlerimiz ve uygun fiyatlı paketlerimizi görebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Araç satın alma işlemlerinden ekspertiz yaptırmadığınızda sizden önceki kullanıcıdan kaynaklı olan arızalardan ve problemlerden dolayı yüksek maliyetler ile karşılaşabilir, aracı satmak istediğinizde zorlu, uzun ve zarar edeceğiniz bir satış süreci yaşayabilirsiniz. Araç satın alırken veya araç satın aldıktan sonra problem yaşamamak ve zarar etmemek için ekspertiz yaptırmalısınız.

Ekspertizde Hangi İşlemler Yapılıyor?

Araç ekspertiz işlemlerinde Eskişehir ekpsertiz olarak;

  • Süspansiyon testleri yapıyor,
  • Yanal kayma testleri,
  • Motor incelemesi,
  • Fren testleri,
  • Alt takım ve şase incelemesi,
  • Elektronik sistem testleri,
  • döşeme, koltuk ve kumaş aksam incelemesi yapıyoruz.

Aracınız ile ilgili olan her detayı profesyonel uzmanlarımız tarafından inceliyor ve elde ettiğimiz verileri sizinle paylaşıyoruz.

Araç satın alırken size fikir evren ve ödeyeceğiniz paranın karşılığında fiyat – performans olarak sizi tatmin edecek bir araç alıp almadığınız konusunda düşünceleriniz netleştiren ekspertiz işlemleri sizi daha büyük sorunlardan kurtaran bir tedbirdir. Oto alım ve satım işlemlerinden kandırılma riskiniz çok fazla olduğu için araç alırken profesyonel ekspertiz hizmeti veren bir firma ile çalışmalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*