Emax Diş Kaplama

Diş bakımına özen gösteren ve sağlıklı dişlere sahip omak isteyenler için özel bir tedavi yöntemi olan emax diş kaplama tekniği kesici dişlere uygulanan ve estik dişler oluşturulması sağlanan bir tekniktir. Kırılmış dişlere, yıpranmış ve zarar görmüş dişlere uygulanan bit yöntem olan emax kaplama yöntemi sonrasında televizyonlarda görmeye alıştığımız parlak ve beyaz dişler görebilirsiniz

Dişleri daha estetik ve daha sağlıklı gösteren emax diş tedavisi kırılan dişlerin yüzeylerine, diş aralarında normalden fazla olan boşlukların kapanmasında uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bakımsızlıktan renkleri sararmış olan ve estetik açıdan kötü bir görsele sahip olan dişlere uygulanan bir diş tedavisi olarak daha sağlıklı ve daha estetik dişlere sahip olmanızı sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Sağlıklı Dişler

Diş estetiği alanında alternatif bir diş tedavisi yöntemi olan lamine diş kaplama tedavisinde diş yüzeyinde oluşan sararmalar ve diş şekillerinden kaynaklı kötü görseller ortadan kaldırılmaktadır. Estetik amaçlı olarak daha fazla tercih edilen bir diş tedavisi olması ve beyaz dişlere sahip olmanızı sağlıyor olması tercih edilme sebepleri arasındadır.

Beyazlatma tedavisi olarak da bilinen lamine diş kaplama tedavisi, dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşması amacı ile uygulanır. Diş minesinde defektler oluşması durumunda defetkelrin ortadan kaldırılması, diş aralıklarının fazla olmasına bağlı estetik kaygılar oluşması durumunda, yaşa bağlı diş yüzeyi kayıplarının yaşanması durumunda uygulanan bir tedavi yöntemidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*