En Kaliteli Atık Kutuları İçin Mertoglu.com.tr Adresini Ziyaret Edebilirsiniz!

Mertoğlu Kent Mobilyaları, park malzemeleri, sokak bankları, küllükler, saksılar, dış mekan spor aletleri ve bu gibi ürünleri le hizmet veren kuruluşlardan biridir. Türkiye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan Sıfır Atık Projesi’ne de destek vermektedir. Bu doğrultuda birbirinden kullanışlı atık kutuları geliştiren Mertoğlu Kent Mobilyaları, metal, plastik ve farklı malzemeden üretilen seçenekleri ile atık kutularını alıcılarına sunmaktadır.

Sıfır Atık Projesi kapsamında geliştirmiş olduğu birbirinden farklı sıfır atık kutusu ile vatandaşları geri dönüşüm konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan Mertoğlu Kent Mobilyaları, cam, metal, kağıt ve plastik için ayrı ayrı çöp kovası hazırlayarak çöplerin ayrıştırılmasını ve geri dönüşümün sağlanmasını büyük ölçüde artırabilmektedir.

Ülke genelinde kademeli olarak sürdürülmesi hedeflenen bu proje, atıklara özel hazırlanan Çöp kovası ve geri dönüşüm kutuları ile desteklenmesi büyük avantaj sağlamaktadır. Bu sayede insanlar kullanmış oldukları eşyaların daha sonrasından dönüştürülüp dönüştürülmeyeceği konusunda bilgi sahibi olabilmekte, plastikleri, kağıtları, camları, atık pilleri, atık yağları ve metalleri ne yapması gerektiği konusunda bilinçlenmektedir.

Sizlerde ihtiyaç duyulan her bir alan için en kaliteli atık kutuları ve çöp kovası için mertoglu.com.tr adresinden dilediğiniz atık kutusunu tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*