Ev Sahibi Kurma Hayali Olanlar için Uygun Faiz ve Ödeme Şekliyle Konut Kredisi

Ülkemizde birçok kiracı bir gün ev sahibi olmanın hayalini kuruyor. Yeni evlenen çiftler de ilk yatırımlarını ev sahibi olmanın hayaliyle birikim yaparak değerlendiriyor. Bu nedenle ülkemizdeki Mortgage ve konut kredileri büyük önem taşıyor.

Ev sahibi olmanın hayaliyle yaşayanların ev sahibi olmalarını sağlayan konut kredileri için uygun faiz oranları ve ödeme planları elinizin altında! Devlet bankalarınca başlatılan “Ev Sahibi olma” kampanyası ile elinizi çabuk tutarak 0,98 faizle ev sahibi olabilirsiniz!

Evet yanlış duymadınız 1,50’lerden düşük olmayan konut kredisi faizlerini unutmanın ve 0,98 faizle kredi kullanmanın tam zamanı! Ziraat Bankası ve Halk Bank tarafından gerçekleştirilen kampanya ile konut kredisinde 0,98 faiz dönemi halen sürüyor. Elini çabuk tutanların kullanabileceği 0,98’lik en uygun kredi kampanyasıyla ev sahibi olmak hiç olmadığı kadar kolay.

Konut kredisini kendi gelirinize göre kullanabilirsiniz. Örneğin 10 – 20 yıl vadeli ve belirli faize göre kredi çekeceğiniz bankayı seçebilirsiniz. Şu anda en uygun kredi imkanları devlet bankaları olan Ziraat ve Halkbank bankalarında mevcut.

Kaynak: www.enuygunkredim.net