Geçiş Sistemleri

kiosk

Dünyanızda teknoloji giderek gelişimini sürdürmektedir. Yapılan teknolojik devrimler insanların daha kolay bir hayat sürdürmesi için yapılmaktadır. Duvarlara asılan büyük videowall ekranlar günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Videowall fiyatları bu ekranların büyüklüğüne ve tasarım şekline göre değişiklik gösterebilir. Teknoloji hayatımızın her anında karşımıza çıkmaktadır. En basitinden sabahleyin otobüse bindiğimizde otobüs kartını kullanmak için geçiş sistemi için üretilmiş teknolojiden faydalanırız.

Bize tanımlı kart ile bir yerden geçişin sağlanması için geçiş sistemleri kurulur. Bu sistemlere kiosk sistemleri denir. Kiosk fiyatları makinanın tasarımına ve özelliklerine göre değişmektedir. Kiosk sistemleri belirlenen kişilerin o bölgeden geçişini sağlar. Bu araçlar sensör teknolojisi ile üretilmektedir. Bu sistemler otobüs duraklarında, tramvay duraklarında, binalara veya kurumlara giriş çıkışta kullanılır. Buralarda geçişlerine güvenli olmasını sağlar. Bu teknoloji ürünlerine www.eio.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kiosk Sistemleri

Kiosk Sistemleri kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Kiosk sistemleri teknolojinin belirli bir kısmını oluşturmaktadır. Bu sistemler duraklarda kartlara para yükleme gibi işlemleri yapmaktadır. Kiosk sistemleri bankamatiklerde de sıkça kullanılmaktadır. Yapılan geçiş sistemleri güvenlik sistemi ile birlikte çalışılarak yapılır. Yazılımlar hem geçiş sitemi hem de güvenlik sistemi için yazılır.

Kiosk sistemleri elle yapılan geçiş kontrolünün yerine teknolojiyle yapılmasını sağlar. Bu teknoloji olmamış olsaydı şirket veya kurum gibi işletmelerde giriş çıkışlada güvenlik sistemleri kart kontrolü yapmak zorunda kalacaktı. Ama bu sistemler sayesinde buna ihtiyaç kalmadan kart geçişleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*