Her Türlü Organizasyonda Xes Yanınızda!

Xes Organizasyon, yaklaşık olarak 5 yıldır faaliyet gösteren bir Antalya organizasyon firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana “Ne Yaparsan Ya, En İyisi Yap” mottosu ile birbirinden başarılı işlere imza atan Xes Organizasyon, sektörde önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

Pek Çok Gösteri ve Organizasyon İçin Doğru Adres: Xes Organizasyon!

Şimdiye kadar organizasyon konusunda oldukça büyük işler gerçekleştiren Xes Organizasyon, Antalya organizasyon firmaları arasında ön plana çıkmaktadır. Firmanın gerçekleştirmiş organizasyonlara örnek vermek gerekirse; düğün, nişan, gelin alma, sünnet, evlilik teklifi organizasyonları, çocuk müzikalleri, transformers robotlar, açılış organizasyonları, çocuk tiyatro ve yarışmaları, akrobasi grupları, canlı müzikler, Batucada ritim band, tahtabacak, palyaço ve janglör gösterileri, airsoft organizasyonları, kids fest, şişme balondan oyun parkları ve çocuk aikodo workshop bunlardan bazılarıdır.

İhtiyacınız Olan Ekipmanlara Xes Orgnizasyon’dan Ulaşabilirsiniz!

Tüm bu faaliyetlerinin yanı sıra Antalya ses ve ışık sistemleri kiralama konusunda da yardımcı olan firma, hostes temini, ses, ışık, sahne ve parti ekipmanlarını da organizasyon sahiplerine kiralayabilmektedir.

Gerçekleştirmiş olduğu tüm işlerinde büyük bir özveri ve titizlikle çalışma gösteren Xes Organizasyon, partilerin aranan Showları haline gelen RhythmLight Show’u Türkiye’de gerçekleştiren ilk isim olarak tarihe geçmiştir.

En özel günleriniz için hayallerinizi gerçekleştirmek, rüya gibi bir nişan ya da düğünle dünya evine girmek ya da partilerde, çocuk etkinliklerinde doyasıya eğlenmek istiyorsanız, Xes Organizasyon doğru bir tercih olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*