HIZLI VE GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

Günümüz teknolojisinde artık alışverişler internet üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Ancak artan kötü amaçlı yazılımlar nedeni ile hem maddi hem de kişisel kimliğiniz tehdit altındadır. Bu durumdan olumsuz etkilenmemeniz için Paykwik satın al seçeneği sunuyoruz. Loyakart.com olarak tüm kullanıcılarımıza güvenilir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Paykasa sanal ödemesi olarak bilinen E-Pin sayesinde kişisel bilgilerinizin güvenliği sağlanmaktadır. 2013 yılından bu yana kendini sürekli yenileyen ekibimiz, isteklerinizi en iyi şekilde karşılıyor.

Sitemizden Paykwik satın aldıktan sonra fiziksel olarak bir karta ihtiyacınız olmaz. Euro üzerinden işlem gören kartınız için sizlere 16 haneli harf ve sayıdan oluşan bir şifre verilmektedir. İnternet üzerinden satış yapan e-ticaret sitelerinde alışveriş yaptıktan sonra ödeme işlemlerinde kartınız için verilen şifreyi girmeniz gerekir. Bu sayede işlemleri tamamlayabilir ve ödemenizi güvenilir olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuz Paykasa sistemi genelinde siz değerli kullanıcılarımıza uygun fiyatlarla sanal kart sunuyoruz. Kişisel bilgilerinizi girmeden yaptığınız alışverişlerden sonra kalan tutarı Paykwik bozdur seçeneğimiz ile geri alabilirsiniz. Tamamen kullanıcı odaklı hizmetler sunan Loyakart.com avantajlarından sizlerde istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.