İnstagram Takipçi Paketi

Firmamızın instagram takipçi paketi bulunmaktadır. Bu paket kişinin kendi isteğine ya da sosyal medyada bulunduğu konum itibariyle olan ihtiyacına nazaran değişiklik göstermektedir. Kişilerin kendi in inisiyatiflerine uygun instagram takipçi paketi bulabilmelerine yardımcı olabilmek amacıyla çeşitli sayılarda takipçi desteği sunulmaktadır.

100 takipçi, 500 takipçi, 1000 takipçi, 3000 takipçi, 5000 takipçi, 7500 takipçi, 10.000 takipçi, 15.000 takipçi, 20.000 takipçi paketleri ile sizlere hizmet sunmaktayız. Farklı takipçi sayısı ve buna uygun oranda fiyatlandırma seçeneğiyle beraber instagram takipçi hizmetinde sınır tanımamaktayız. Bu sayede de olabildiğince kaliteli ve bir o kadar da kalıcı takipçiler kazanabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Sayısı

Takipçi sayısında artış olması müşterilerin de dikkatini çeken bir durumdur. Bu nedenle her instagram hesabında bu duruma ihtiyaç bulunmaktadır. Firmamızdan takipçi satın al yaptığınız zaman maksimum bir saat içerisinde tüm takipçileriniz anında hesabınıza yüklenecektir. Bu sayede birden instagram hesabı popülarite kazanacaktır. Bilindiği üzere instagram takipçisi alındığı zaman yerli takipçi ve yabancı takipçi handikapında kalmalar çok olmaktadır.

Yerli takipçiler müşteriyi daha çok çekmekte ancak hızlı erime yapmaktadır. Yabancı takipçiler kalıcı takipçi olmakta ve bu sayede daha az erime yapmaktadır. Bu nedenle yerli yabancı karışık olarak sunduğumuz takipçi portföyünde firma olarak sizlere her zaman paketin kat ve kat üzerinde takipçi göndermekteyiz. Bu sayede ilk bir ay içinde takipçi sayısında düşme yaşandığında sizin talep ettiğiniz takipçi sayısında takılı kalacaktır. Bu sayede sizin parasını verip satın adlığınız takipçilerde değil, bizim hediye takipçilerimizde düşüş olup, sayıda denge kurulacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*