Işıklı Tabela

antalya reklam

Mayrek.com, çeşitli ışıklı tabela tasarlama, üretme ve kurma konusundaki zengin deneyimimiz, yerel alanda öncü tabela ve grafik şirketlerinden biri olmamızı sağladı. Işıklı tabelalar, işletme sahipleri arasında rekabette öne çıkmaya çalışırken daha da popüler hale gelmiştir.

Özel yazı ve logolara sahip küçük ışıklı tabelalardan ev aydınlatması tabelalarının daha büyük ışıklı ön panolarına kadar herhangi bir projeye dahil olmaktan mutluluk duyuyoruz.Mevcut en son teknolojiyle, gereksinimlerinize özgü aydınlatılmış tabelalar oluşturabiliriz.

Işıklı Tabela ile Kalabalıktan Sıyrılmak

Birçok işletme için özel yapım Antalya reklam tabelaları yaptık. En yeni LED aydınlatma tekniklerini kullanarak arkadan aydınlatmalı, önden aydınlatmalı ve kenardan aydınlatmalı tabelalar gibi çeşitli ışıklı tabela seçenekleri mevcuttur.

Tüm tasarımlarımız, müşterilerimizin her birine özel gereksinimler için özel olarak tasarlanmıştır. Arkadan aydınlatmalı ürünleri, genellikle bir ışıklı kutu çevresinde veya LED arkadan aydınlatmalı harflerden oluşan çeşitli şekillerde kullanılabilir ve oluşturulabilir.

Birçok işletme, tek tek aydınlatmalı yazı kullanarak önden aydınlatmalı tabela kullanır. Neon tüpler veya enerji tasarruflu LED’ler kullanılarak tipik olarak doğrudan tabela üzerine monte edilmiş kanal harflerini kullanarak standart önden aydınlatmalı tabelalara sahip olabilirsiniz.

Kenardan aydınlatmalı tabelalar, işletmenizin ve hatta tesislerinizin içindeki ürünlerin reklamını yapmak için mükemmel bir yoldur. Bunlar inanılmaz derecede verimli bir ışıklandırılmış tabeladır ve akrilik paneller veya LED’ler kullanılarak oluşturulabilir. Kenardan aydınlatmalı tabelalarda, işaretin oyulmuş kısmı yanarken kayan harflerin veya görüntülerin etkisi de dikkat çeker.

Markanızı iş yerinizin önünde etkin bir şekilde sergilememizi sağlamak için, neredeyse her şekli veya logoyu ışıklı tabelalar halinde tasarlayıp oluşturabiliriz. Işıklı tabela ile ilgili tüm sorularınız için bugün bizimle iletişime geçin ve işiniz için bir sonraki ışıklı işaretinizi tasarlamamıza ve üretmemize yardımcı olmamıza izin verin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*