Jeton İle Çalışan Oyun Makineleri

Lunaparklarda, oyun salonlarında gördüğünüz oyun makineleri tasarımı ve üretimi yapan Staroyunmakineleri.com, jeton ve para ile çalışan iki farklı sisteme sahip oyun makinesi üretimi ve satışı yapıyoruz.

Tüm oyun makinesi gruplarında jeton ve para ile çalışan sistemler ile birlikte teknik servis hizmetini de sizlere sunuyor, makinelerin arıza yapmasını veya kullanım dışı kalmasını önlüyoruz. 20 yıldır sektörde yer alan ve sektör için oyun makinesi üretimi yapan bir firma olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Hokey makinesi, atari makineleri, balyoz ve boks makinesi gibi ürünlerin yer aldığı sitemizi ziyaret ederek kiralık oyun makineleri arasında kiralayabilir, daha düşük maliyetler ile salonunuzda kullanıcılara sunabilirsiniz. Oyun salonuna gelen müşterilerinize daha fazla oyun çeşidi sunarak ilgi toplayabilir, müşterileriniz mutlu ederek daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Tüm oyun makineleri çeşitlerinde satın alma, kiralama yöntemlerini sizlere sunan bir oyun makinesi sitesi olarak her oyun makinesi için sizlere teknik servis hizmeti de veriyoruz. Bu sayede oyun makinelerinin kullanım dışı kalmasını a önlemiş oluyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*