Konforlu Yolcuklar İçin Doğru Adrestesiniz

2006 yılında İzmir’de İzmir Havalimanı Araç Kiralama faaliyetlerine başlayan Limancar, başarılı çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Yaratıcı, çözüm odaklı, ilgili ve güler yüzlü personelleri ile sektörün en iyi hizmetlerini sunan ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Her zaman en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunma amacı taşıyan firmamız, elde ettiği başarının haklı mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır.

Yüksek kapasiteli araç filosuna her geçen gün yenilerini ekleyen İzmir Havaalanı Oto Kiralama firmamız, son model araçlarla sürüş keyfi yaşamanıza yardımcı oluyor. Müşterilerimiz ile işbirliği içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımız sonrasında karşılıklı memnuniyeti sağlıyoruz. İzmir havalimanında dış hatlar bölümünde yer alan ofisimizden istediğiniz zaman hizmet alabilir ve araç kiralayabilirsiniz.

7/24 hizmet anlayışına sahip olan firmamız, istediğiniz her an İzmir Havaalanı Araba Kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Her konuda yardımcı olan Liman Rent A Car firmamız, hayallerinizde yer verdiğiniz araçlarla gerçek hayatta seyahat etmenize yardımcı oluyor. En az iki yıllık ehliyeti olan ve 25 yaşını doldurmuş müşterilerimiz uygun fiyatlar karşılığında en kaliteli araçları kiralayabilirler.