Kuşkonmaz Tel Fiyatları

kuşkonmaz tel

Pencerelere, kapı üstlerine ve çatılara kuşların konmasını önleyen kuşkonmaz tel, sizi kuşlardan kurtaran pratik ve ekonomik bir yöntemdir. Basit bir şekilde monte edilen kuşkonmazlar metal ve polikarbon malzemelerden üretilmektedir. Açık hava şartlarına maruz kalan kuşkonmaz teller paslanmaz özelliklere sahip olduğu için kullanım ömrü çok uzundur. Farklı renklerde üretilen kuşkonmazlar boya içermezler.

Vida yardımı ile veya kimyasal yapıştırıcı ile monte edildiği için istediğiniz zaman demonte hale getirebileceğiniz kuşkonmaz tel fiyat performans açısından da sizi tatmin edecektir. Puzzle kilit sistemi ile birleştirilebilen kuşkonmaz teller ultraviyole ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olduklarından dolayı kullanım ömürleri çok uzundur.

Kuşkonmaz Tel Fiyatları

Kimyasal aşınmaya dayanıklı olan kuşkonmaz fiyatları oldukça ekonomiktir. İstediğiniz renklerde temin edebileceğiniz kuşkonmazları bina çatılarında, alış veriş merkezi balkonlarında, otellerde, ev balkonlarında, parapetlerin üzerinde, güvercinliklerde, iskelelerde, elektrik telleri üzerinde kullanabilirsiniz. Diken uzunluğu 11 cm e kadar üretilen ve genişliği çapraz ölçülerde 15 cm olarak üretilen kuşkonmazlar istediğiniz ölçülere göre özel üretilebilir. Ürünlere ulaşmak ve temin etmek için Karakoydrenaj.com sitesini ziyaret ediniz.

Yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayan ve oldukça ekonomik kuşkonmaz fiyatları ile bütçenizi zorlamadan kuşların tünemesini önleyebilirsiniz. Bir metresinde 84 diken çubuğu bulunan ve işlevini başarılı bir şekilde yerine getiren kuşkonmazlar TSE, CE, EN 60068 yapı malzemeleri yönetmeliğine uygun olarak üretilmiştir. Yanmaz özelliğe sahip olması ve kendi kendine sönebilmesi yangına karşı dayanıklı olması size sağladığı ekstra avantajlar arasındadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*