Marmara’nın Küçük Cenneti Avşa

avşa adası pansiyon

Baharın gelişiyle yaz tatili planları da yapılmaya başlandı. Marmara Bölgesi’nin en güzel tatil yerlerinden biri olan avşa adası büyülü atmosferi ile bu yaza da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Ada hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Ada hakkında bilgiler, gezilecek yerler, plajlar, konaklama yerlerinin adres, telefon ve fiyat bilgileri sitemizde mevcuttur.

Marmara Bölgesi’de yaşayanlar için en iyi tatil seçeneklerinden biri şüphesiz avşa adasıdır. Tertemiz plajları, kumsalları, güneşi ve denizi ile Avşa Adası tam bir tatil cennetidir. Küçük Bodrum olarak anılan bu güzel tatil bölgemizle alakalı merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Avşa rehberi olarak değerlendirebileceğiniz sitemizde dikkat etmeniz gerekenler de mevcuttur. Özellikle adaya gelişlerinizde iskelede bekleyen komisyonculara asla itibar etmemelisiniz. Sitemiz üzerinden gerekli taitl planlamasını yaparak güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa’da çok sayıda konaklama alternatifi bulunmaktadır. Oteller, pansiyonlar, evler ve tatil köyleri avşa otelleri çerçevesinde en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Sitemiz de bu mekanların adres ve telefon bilgilerini sizlerle paylaşmaktadır. Unutulmaz bir tatil için bu yaz siz de Avşa’yı tercih edebilirsiniz.

Avşa’ya denis otobüsleri ve arabalı vapurlarla gelebilirsiniz. Bursa, Balıkesir, Tekirdağ ve Bursa gibi şehirlerimizden deniz yoluyla adaya gelebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*