Migros Dergi İle Daha Uygun Alışveriş

Her market zincirinin kendi markasını tanıtabilmek, ürünlerini fiyatları ile müşteriye sunabilmek ve ürettiği kataloglar ile ürünlerini görsel olarak daha çekici ve alıcı konumuna getirebilmek için dijital alanda  afiş, katalog ve dergi basımında bulunur. Kredi kartı kampanyaları gibi özel kampanyalarını duyurmak içinde bu dergilerden yararlanır.

Artık teknolojinin de gelişmesi ile beraber bu dergiler sanal olarakta kendine ait sitesinde güncel olarak yer bulur. Migros zincirleme marketlerini düşündüğümüzde de büyük ve köklü bir market olarak sanal olarak kataloğu sitesinde yer alır. Adına Migroskop adı verdiği dergi de yok yok denecek her ürününün tanıtımını yapar. 

Migrosgop’u sanal olarak takip etmenin de çok çeşitli avantajları vardır.

Migros Dergi Yeni Sayısı

Migros’un hem sanal hem dijital baskılı dergisi migroskop 10-23 Ekim tarihleri arasını kapsayan yeni sanal katalogu ile sayfasında yer alır. Bu katolog ile migros kampanya bilgilerine ulaşabilir, güncel olarak markette bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca site sizlere eski katologları gözden geçirme imkanı da sunar.

Mİgros sanal dergisi ile 65.yılına özel kampanyalarda bulanacağını duyurdu. Tüm süt, paketli gıdalar, ekmek kategorisi, şarküteri ürünlerinde yüzde 50, meyve reyonunda ise yüzde 25, kitap ürünlerinde yüzde 25, tüm erkek bakım (tıraş ürünleri) ürünlerinde de yüzde 40, şampuan ürünlerinde yüzde 40, oyuncak ve oyun alanında yüzde 30, elektrikli alet ürünlerinde yüzde 25 indiriminin olduğunu bildiriyor.

Siz de avantajlı alışveriş fırsatlarından haberdar olmak için kampanyabul sitesine gelerek indirimli günleri ve ürünleri takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*