Online Oyun Keyfi

canlı okey oyna

İnternet üzerinden oyun oynayabileceğiniz eğlenceli bir site olan ve canlı okey odaları ile sizlere okey oyunun keyfini yaşatan bir site olan www.okeyy.net/okey-odalari sitesi tek kişilik okey, eşli okey, dul okey, klasik okey, yüzbir okey, zynga okey gibi çok fazla oyun türünü sizlere sunuyor. Okey oynamak isteyen her kesimden ve her yaştan insana hizmet veren bir oyun sitesi olan okeyy.net sitesi bayanlara özel okey odalarına sahip özel bir site olma özelliğine sahip.

Okey oynarken sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda sadece hanımlar yer alıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine izin verilmiyor. İteğinize bağlı olarak diğer oyun odalarına girerek okey oynayabiliyorsunuz.

Tek Kişilik Okey

Okey oyun sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu tek başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Oyun sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu yarım bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen tek kişilik okey oyunu 3 tane bot ile birlikte oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu yarım bırakıp gidemediği bir okey türüdür.

Tek kişilik okey oyunu ile birlikte 2 ve 4 kişilik okey oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu oyun türlerinde oyunu yarım bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza puanı kadar ceza verilmektedir. Okeyy.net sitesi keyifle oyun oynayabilmeniz için sizlere alternatif oyun imkanları sağlamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*