Örgü Ve Amigurumi Hakkında Tüm Teknik Bilgiler

Amigurumi, son dönemlerde oldukça popüler hale gelen oyuncaklardan biridir. El yapımı olan ve tığ işi örgü ile üretilen bu oyuncaklar, tamamen doğal, organik ve sağlıklı olduğu için bebeklerde tercih edilmektedir. Özellikle de ilk 2 yaş bebekler için hazırlanan amigurumi oyuncaklar, örgü modelleri arasında büyük rağbet görürken, günümüzde pek çok kadın ve hatta anne, bebeğine sağlıklı bir oyuncak sunabilmek için amigurumi öğrenme çabası içerisine girmektedir.

Amigurumi Örgü ile Neler Yapılır?

Amigurumi örgü ile yapılabilecek birbirinden farklı oyuncaklar bulabilmek mümkündür. Bebekler, diş kaşıyıcıları, meyve ve sebzeler, arabalar ya da hayvanlar bunlardan yalnızca bazıları olarak gösterilebilirken, www.orgumodelleri.net sitesinde daha pek çok farklı amigurumi modeli bulunabilmektedir.

Orgumodelleri.net ile Yepyeni Modelleri Keşfedin

Kadınların boş zamanlarını değerlendirmek, evden para kazanabilmek ya da bebeklerine sağlıklı oyuncaklar üretebilmek gibi amaçlarla faaliyet gösteren orgumodelleri.net, pek çok farklı kategoride yüzlerde örgü modellerini kadınlara sunmaktadır. Üstelik örgü örme tekniklerinden model çıkarmaya varana kadar örgü ile alakalı her türlü bilgiyi sunan bu platform, kadınlar için önemli bir destek de sağlayabilmektedir.

Her kategoride yepyeni ve birbirinden muhteşem örgü modelleri sunan orgumodelleri.net, amiguruminin yanı sıra oya modelleri, kadın, erkek, kokulu taş ve süslemeler, çeyizlik çeşitleri, örgü dekorasyonu ve rüya tabirleri kategorilerinde de içerikler sunabilmektedir. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bu site, üyelik gerektirmeden kullanılabilmekte ve özellikle de evden örgü örmeyi öğretebilmektedir.  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*