Paykasa Fiyatları

paykasa

Dünyanın hemen her yerinde geçerli olan paykasa kartları internet sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Sitemizde paykasa fiyatları ise güncel kur üzerinden hesaplanmaktadır. İnternet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde kredi kartı ya da banka hesabı yerine paykasa kartları kullanabilirsiniz.

Paykasa kartları farklı limitlerle satılmaktadır. En düşük alabileceğiniz paykasa kart limiti 10 Euro’dur. En yüksek kart limiti ise 500 Euro’dur. Sitemizi tercih ettiğinizde paykasa satın al bölümünden hangi limitli kartı seçerseniz ona göre para ödersiniz. Paykasa fiyatları ize güncel Euro kuru üzerinden hesaplanmaktadır.

Paykasa kart satın almak için onlarca farklı site karşınıza çıkacaktır. Bu noktada güvenilir olan siteleri tercih etmenizde fayda vardır. Sitemiz satın aldığınız kartları kullanmaktan vazgeçtiğinizde yine güncel kur üzerinden geri almaktadır. Bu anlamda paykasa bozdurma fiyatları noktasında da sizleri mağdur etmemekteyiz. Kart satın almak ya da paykasa bozdurmak için yapmanız gereken canlı yardım birimimize bağlanmak olacaktır.

Paykasa kartların kullanım alanı çok fazladır. Dünyanın dört bir yanında geçerli olan güvenli bir ödeme yöntemidir. İnternet alışverişlerinizde siz de güvenli bir ödeme yöntemi olan paykasa kartları tercih edin ve finansal risklere girmeyin. Paykasa ödemelerinizi kart numarası ve şifresi ile yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*