Paykasa Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?

paykasa

Epin adı ile de bilinen Paykasa, günümüz internet ortamında, yapılan alışverişlerin bedelini ödeyebilmek için kullanılan bir tür sanal karttır. Ödeme sistemi şeklinde ifade edilen bu kart, 16 haneli pin kodundan meydana gelmekte ve kullanıcılarına sağlamış olduğu tek kullanımlık ömrü ile güvenli bir alışveriş imkanı sağlamaktadır. Üstelik paykasa fiyat listesi ile kendisine en uygun kartı seçen bir kimse, ilk alışverişinde bu kartı kullanabilmektedir.

Paykasa Nerelerde Kullanılır?

Türkiye’de elektronik para olarak bilinen Paykasa Kart, genellikle e- ticaret, oyun siteleri ve alışveriş platformlarında kullanılabilmektedir. Tek kullanımlık olması nedeniyle buralarda güvenli bir alışveriş imkanı sunan bu kart, kişisel kredi kartı bilgilerinin paylaşılmasını engellemekte ve kullanıcısını güvence altına almaktadır. Paykasa Kart’ın bu gibi imkanlarından en ucuz paykasa alternatifleri ile faydalanabilmek mümkündür.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

İnternet ortamında güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmek için müşterilerine en uygun paykasa fiyatları ile hizmet veren paykasasi.com, satışını yapmış olduğu kartlarının nasıl kullanılacağı ile alaklı bilgi de vermektedir.

Sahibi olunan 16 haneli Paykasa Kart ile ödemeleri kolaylıkla yapabilmek mümkündür. E – ticaret sitelerinde gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde ödeme seçeneği olarak Paykasa yönteminin seçilmesi ve bu kart üzerindeki kodun girilerek ödeme işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*