PC Oyunlarınızı Uzaktan Oynayın

Oyun indirme

Sitemiz, PC oyunlarınızı, başka bir odada veya oyun donanımınızdan çok uzakta olduğunuzda, rufus indir özelliğine ihtiyaç duymadan hemen hemen her cihazda oynamanıza izin verir. PC oyunları koleksiyonunuzu uyumlu PC’nizden desteklenen herhangi bir cihaza aktarabilir ve uzaktan oynatabilirsiniz. Buradan indirme ve bootable programlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayarda bulunan grafik ve oyun seçiminden ödün vermeden sitemiz, hareket halindeyken oyun oynamak için idealdir.

4K Çözünürlük İle Oyun

PC’nizde görebileceğiniz en üst düzey, yetenekli bir istemciye sahip 4K 120 FPS’deki tam Windows masaüstünüz de dahil olmak üzere, sitemiz üzerinden yüksek kaliteli oyun oynayabilirsiniz.

120 FPS Akışı İçin Destek

Mümkün olan en düşük gecikme süresi için V-Sync’i devre dışı bırakma seçeneği olan yeni oyun indir özelliğimiz ile PC istemcisini kullanarak 120 FPS’ye kadar oyun oynayabilirsiniz.

Kendi Bulut Oyun Sunucunuzu Çalıştırın

Oyun PC’nize yalnızca basit bir araç yükleyerek kendi oyun sunucunuzu birçok ISS’de barındırabilirsiniz. Böylece oyunu oynadıktan sonra oyun geçmişinin kaybolmasından korkmadan tekrar geldiğinizde aynı yerden devam edebilirsiniz.

Birden Fazla Oyuncu Platformu

Bir Android cihazınız, iOS cihazınız, PC veya Mac’iniz varsa her birine oyun akışı sağlamak için sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemiz farklı platformlardan giriş sağladığınızda bilgilerinizi entegre etmekte sorun yaşamayacak ve yine kaldığınız yerden oyuna dahil olmanızı kolaylaştıracaktır.

Tamamen Bedava

İnternet sitemiz, bir şirket değil, topluluk tarafından yürütülen bir projedir. Reklamları, paketlenmiş hizmetleri, ekstra özellikli ücretli sürümleri veya abonelikleri hiçe sayıp sizlere ücretsiz bir şekilde hizmet sunuyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*