Plak Koleksiyonerleri

Kaset veya cd yerine plaktan müzik dinleyenler, plak alanlar ve bunlara gereken değeri veren koleksiyonerler için çok özel bir değeri bulunan plaklara sahip olmak için antikacılara, sahaflara ve plak satışı yapan yerler uğrak noktalarıdır. Kadıköy’de bulunan plakçılar, antikacılar ve sahaflar eski plakları bulabileceğiniz, aradığını plağa kolayca ulaşabileceğini satış noktalarıdır.

Plak koleksiyonerleri için çok önemli olan eski plakları bulabileceğini yerler az sayıda olup, Kadıköy sınırları içinde yoğunlaşmıştır. Kadıköy sınırları içinde yer alan ve plak alım, satımı yapan antikacılar ve plakçıların yanı sıra plaklara gereken değeri veren sahaflar eski ve orijinal plakları kolayca bulabileceğiniz, sizin için plak alımı yapacak yerlerdir.

Eski Basım Kitaplar

Eski plaklar gibi eski basım ve ikinci el kitap almak isteyenler, ellerindeki kitapları değerinde satmak isteyenlere hizmet veren antikacılar ve sahaflar günümüzde çok değerlidir. Çok eski basım kitapların yanında az sayıda basım yapılmış ve satışı yapılmayan kitapları bulabileceğini yerler olan antikacılar ve sahaflar aradığınız kitapları rahatlıkla bulabileceğiniz yerlerdir.

Kitap koleksiyonlerinin uğrak noktası olan ve eski kitapların yer aldığı sahaflar ve antikacılar az sayıda basımı yapılmış olan, koleksiyon değeri bulunan ikinci el kitapları bulabileceğini yerler olduğu için ve günümüzde çok az sayıda oldukları için çok önemlidir. Koleksiyonerlerin uğrak noktası olan ikinci el kitap alanlar ve ellerindeki kitapları satanların vazgeçilmezi olan antikacılar ve sahaflar koleksiyonler ile aradaki durak görevini görmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*