Profesyonel İnternet Yönetimi

internetten haber kaldırma

İnternet çok geniş bir mecradır ve her an kontrol altında tutulmalıdır. Özellikle şahsınızla ya da kurumunuzla alakalı çıkan olumsuz haber, içerik ya da yorumların kaldırılması mümkündür. Arama motorlarından tamamen kaldırma yöntemi olan internetten haber kaldırma hizmetlerimiz itibarınız açısından çok önemlidir.

Hizmetlerimizden bir diğeri de internetten içerik kaldırma hizmetidir. Bu da her türlü video, resim ya da benzer içeriklerin arama motorlarından kaldırılmasıdır. Daha önce olumsuz olarak yayınlanmış olan içeriklerin kaldırılmasıyla birlikte hakkınızda ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz algının da önüne geçmiş oluyoruz. Profesyonel internet yönetimi kapsamında uzman ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. İnternette sizi rahatsız edebilecek tüm haber, içerik ve yorumları yok etmek için siz de bizi tercih edebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz hizmetler profesyonel ve en uygun fiyatlarladır. Bu anlamda ihtiyacınız olan haber kaldırma için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olmalıdır.  7/24 müşteri hizmetleri ile sizlere her konuda destek oluyoruz. Google olumsuz yorum kaldırma ve bunun gibi daha pek çok profesyonel hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*