Söve Modelleri Ve Tercih Sebebi

Çatı imalatlarında çatının oluşturduğu yükü aşıklara ileten araç olan mertekler aynı zamanda antik ahşap ev modellerinde, hanlarda, kasır görünümlü tasarımları hayat geçirmek için kullanılan bir araçtır. Geçmişte ahşap malzemeden yapılan mertekler günümüzde poliüretan kullanılarak yapılmaktadır. Ahşap görünümlü söve modelleri ürünleri hem kolay uygulanabilir hem de görsel olarak daha şık görseller oluşturduğu için size kolaylık sağlar.

Geçmiş dönem evlerinde oldukça fazla kullanılan ahşap mertekler günümüzde yerini poliüretan mertek modellerine bırakmıştır. Farklı boylarda ve ebatlarda üretilen poliüretan mertekler ile eski evlerin dokusunu günümüzde de hayata geçirebiliyorsunuz. Ahşap merteklerden farklı olarak 10 farklı renk seçeneğine sahip olan poliüretan söve modelleri

Kahve ve ceviz renklerine sahip poliüretan mertek modelleri günümüzde en fazla tercih edilen modeller. Ahşap ile birebir benzer görsele sahip olan poliüretan mertekler pratik montaj kolaylığı sağlaması nedeni ile ülkemizde oldukça fazla tercih edilen dekorasyon malzemeleri arasında yer almaktadır. Evinizde eski evlerin dokusunu oluşturmak ve görsel olarak otantik bir dekorasyon yapmak için ekonomik ve ideal bir malzemedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*