TEKNOLOJİK KANTAR SİSTEMLERİ

Dünya Kantar markasını tüm Türkiye’ye duyuran firmamız, tır kantarı sektörüne birbirinden kaliteli ürünler sunmaktadır.

Hızlı üretimi ve servis fırsatları ile ön planda olan firmamızın müşterilerine gösterdiği ilgi takdir edilmektedir. Kurulduğu dönemde büyümeyi sağlayan Dünya Kantar, kısa zamanda kantar firmaları sektörünün lideri konumuna gelmiştir.

Göz alıcı tasarımlara imza atan firmamız, daima taklit edilen hünerler sergilemektedir.

 Ankara kantar firmaları olarak hizmet veren birçok firmanın Dünya Kantar markasını örnek aldığı açıkça görülmektedir. Teknolojik gelişmeler ve teknik bilgi birikimimizi harmanlayarak ortaya çıkardığımız ürünlerimiz ile uzun vadede büyük avantajlar elde edeceksiniz.

Büyük kapsamlı iş yapan sektörleri de düşünen firmamız, 60 tonluk kantar satışı yapmaktadır. Birçok sektörde kullanılabilecek bu ürünümüz ile 60 tona kadar ölçüm işlemi yapılabilmektedir.

Firmamızın referanslarını inceleyerek kalitesini ve güvenini anlayabilirsiniz. Firmamız ikinci el kantar sektörüne de adım atmıştır. Ürünlerimiz ikinci el olmasına rağmen son derece sağlam ve kullanışlıdır. İkinci el ürünlerimiz de dâhil olmak üzere tüm ürünlerimize indirimli kantar fiyatları uyguluyoruz. Sektörün en ekonomik ve kullanışlı kantarlarına sahip olmak için bizi arayın.