Travmayla Başa Çıkma

Panik atak beylikdüzü

Yüksel Psikolojik Danışmanlık Merkezi sizlere birçok konuda sınırsız destek sunmaktadır. Diğer yazılarımızdan da görebileceğiniz gibi çocuk psikoloğu konusunda oldukça uzman bir kadroyla hizmet etmekle birlikte bunun da yanı sıra özellikle Travma konusunda ön plana çıkan sorunlarla profesyonel olarak mücadele etmek için sizin yanınızdayız.

Gündelik yaşamınızda rutinlerinizi bozan ve ani, beklenmedik şekilde hayatınıza etki eden olaylar kişide korku ve endişe uyandırarak olayın şiddetine göre Travma etkisi yaratabilir. Travma yaratabilecek birçok farklı etmen bulunur. Bahçeşehir psikoloji olarak bu konuda uzman destek vermekteyiz. Örneğin savaşlar, kötü sözler, tacizler, tecavüzler, iş kazaları, hastalıklar, bir yakınının ölmesi kişide yıllar sürecek travmalar yaratabilmektedir.

Bunun önüne geçmek için Yüksel Danışmanlık olarak her kişiye ayrı olarak özel imkanlar çevresinde danışma ve yardım hizmeti sunmaktayız. Kişiyle yapılan uzun süreli çalışmalar sonucunda tekrar sorununu aşması ve travmasını tamamen atlatması üzerine çalışmalar yürütülmektedir. Bu sayede kişi tekrar topluma kazandırılarak kendisiyle barışık hale getirilir ve özgüvenli bir birey olarak hayatına devam edebilir.

Bunun yanı sıra panik atak beylikdüzü gibi birçok konuda da yine uzman ekibimizle hizmet verip Psikolojinin her alanında tüm müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz için elimizden gelen tüm imkanlarımızla servis hizmeti sağlamaktayız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*