Yaylanın Ete Kemiğe Bürünmüş Hali

Hayvancılığın nasıl yapıldığını, www.merthayvancilik.com/ sitesinden gösteriyoruz. Kars’ın yaylarında beslenen hayvanlarımız, besin maddelerinden aldıkları doğal gıdalar sayesinde, damaklarda lezzet oluyorlar.

Üç Beş Kaz İle Başlanan Yolculuk

Kars merkezli çiftliğimizde, meşhur Kars kazlarının tedariki ile yola çıkmıştık. Birkaç düve ile çıktığımız yolda, büyükbaş hayvan alım ve satımında bir marka konumuna yükseldik. Aldığımız devlet destekleri sayesinde yatırımlar yaptık.

Meralarımızda otlayan büyükbaş hayvanlarımıza gözümüz gibi bakıyoruz. Büyüyen ve gelişen ekonomik yapımızı en doğru şekilde kanalize ediyoruz. Meralarımızın geniş nimetlerinden, her geçen gün daha fazla büyükbaş hayvanımız sebeplenmektedir. Sağlıklı üreyen bir sistemin çarkları arasına, sürekli ve güvenle yeni büyükbaşları katmayı sürdürüyoruz.

Gelenler ve Gidenler

Kars çayından içerek en nadide bitkileri yiyen büyükbaş hayvanlarımızı  www.merthayvancilik.com/anasayfa-2/hakkimizda internet sitemizden temin ede bilirsiniz. Sağlık konusunda endişeye mahal vermeyecek derecede sürekli tetkikleri yapılan ürün yelpazesini sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Gidenlerin yerini yeni inekler, boğalar, damızlıklar ve danalar doldurmaktalar. En kalitelisini sunmak için gayret sarf ediyoruz. Türkiye içerisinde yer alan en iyi Simental ineklerin adresi de sitemizdir. Kars ili ile sınırlı başlayan hizmetimizin kapsamı bu gün tüm Türkiye olarak genişletilmiş durumdadır.

Müşteri Memnuniyeti Temel Prensibimiz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sözümüzün doğruluğunu test etmek için Kars’ta misafirimiz olun. Gelip, danalarımız ve damızlıklarımızı gözlerinizle görün. Bizim hedefimiz size bir şeyler satmak değildir. Amacımız, sizinle uzun soluklu bir alış veriş ilişkisi kurmaktır. Beğeniniz ve memnuniyetiniz bizim için yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*